Titulinis
Naujienos
2019 - 02 - 06

2-oji tarptautinė kultūros paveldo pažinimo, tvarkybos ir technologijų paroda – Heritas’19

heritas-403a96a671f1aef43b7ec60ce5a9196c.jpg
Informuojame, jog š. m. gugužės 3-4 dienomis, Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje ir Augustinų vienuolyne (Savičiaus g. 15, 17, Vilnius) vyks 2-oji tarptautinė kultūros paveldo pažinimo, tvarkybos ir technologijų paroda – Heritas’19.
 
Parodos „Heritas“ tikslas – po vienu stogu suburti kultūros paveldo srityje dirbančius profesionalus, valstybės bei privačias organizacijas, viešąsias įstaigas, įmones, mokslininkus bei visuomenės atstovus, besidominčius kultūros paveldo išsaugojimu, dirbančius šioje srityje bei paskatinti jų bendradarbiavimą, efektyvesnę tarpusavio komunikaciją, gilesnį paveldo pažinimą per gyvą prisilietimą prie jo – edukacines programas ir kūrybines dirbtuves, pritaikytas ir vaikams, ir suaugusiems.
 
Parodos metu veikianti kontaktų mugė, seminarų ir kūrybinių dirbtuvių erdvės suteikia galimybę parodos dalyviams bei lankytojams susipažinti su kultūros paveldo sektoriuje veikiančių asmenų ir organizacijų veikla bei rezultatais. Pristatomi naujausi tyrimai ir technologijos paveldo objektų tvarkybos, tyrimų ir komunikacijos srityse. Parodos dalyviai interaktyviai ir gyvai pristato savo veiklą visuomenei, skatina visuomenės sąmoningumą kultūros paveldo išsaugojimo klausimais bei atsako į klausimus, kylančius privatiems kultūros paveldo objektų savininkams ir valdytojams.
 
Paroda „Heritas“ – pirmasis tokio formato renginys Baltijos šalyse, skirtas ne tik kultūros paveldo specialistų ratui, o ir plačiajai visuomenei. Renginio metu skatinama efektyvesnė komunikacija tarp paveldo tvarkyba užsiimančių institucijų bei asmenų ir privačių kultūros paveldo savininkų, visuomenei suteikiama koncentruota informacija apie dažniausiai kylančius klausimus, susijusius su kultūros paveldo objektų valdymu ir išsaugojimu.
 
Kviečiame Jus dalyvauti ir pristatyti savo veiklą, darbo specifiką 2-ojoje tarptautinėje kultūros paveldo pažinimo, tvarkybos ir technologijų parodoje "Heritas". Šiuo metu paskelbta registracija ekspozicijų erdvės dalyviams bei seminarų pranešėjams. Šiemet laukiami pranešimai apie paveldo bendruomenes ir jų veiklą: galią atpažinti, išsaugoti ir pritaikyti kultūros paveldo objektus. Visus norinčius dalyvauti parodoje ir/ar skaityti pranešimus kviečiame užpildyti registracijos formas.
 
Daugiau informacijos apie parodą rasite čia.
Paskutinį kartą redaguota2019 - 02 - 06

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas